تور گرجستان

سفر به گرجستان

کشور گرجستان با وجود وسعت کمی که دارد، تنوع آب و هوا و جاذبه‌های طبیعی آن قابل توجه است.

از کوه‌های سربه‌فلک کشیده با آب‌ و‌هوای کوهستانی تا مناطق ساحلی دریای سیاه و دره‌های سرسبز در این کشور همه دلایلی هستند که اشیاق شما را برای سفر به گرجستان بیشتر می‌کند.

قرارگیری کشور گرجستان در شرق دریای سیاه باعث گردیده تا به جمع کشورهای اوراسیایی بپیوندند و در واقع از این کشور به عنوان چهارراه آسیای غربی و اروپای شرقی یاد می شود.

گرجستان یکی از کشورهایی است که از دیدن آن سیر نمی‌شوید تنوع معماری و داشتن یک شبکه پیچیده شهری و خیابان‌های سنگی قدیمی فضای شهر را زیبا کرده و دل کندن از آن را دشوار.

بهترین زمان سفر به گرجستان

با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور امکان سفر به آن در تمامی سال وجود دارد.

آب و هوایی دلپذیر و عالی در تابستان و مطمئنا تجربه ‌ای فراموش نشدنی و خاطره انگیز در زمستان میتواند شما را برای دیدن کشور مشتاقتر از قبل کند

مردم این کشور به زبان گرجی و آبخازی صحبت می‌کنند. اکثریت مردم در این کشور رهرو دین مسیحیت ارتدوکس هستند و اسلام بزرگترین اقلیت دینی در کشور گرجستان می‌باشد.

پول رایج در کشور گرجستان"لاری" می‌باشد که با علامت اختصاری "₾" و کد الفبایی  "GEL " شناخته می‌شود.

عطر خوش زندگی همراه با آرامش دراین کشور جاری است. اصالت و امنیت در تمام شهرهای گرجستان موج می‌زند و گرجی‌ها بر این باور هستند که این آرامش هدیه‌ای ارزشمند از جانب خداوند است.

تور گرجستان

اگر شما هم با این تفاسیر به دیدن این کشور علاقمند هستید،

این مژده رو به شما خواهیم داد که شرکت هواپیمایی هالی تور در راستای گسترش پروازهای چارتر خود، با انجام پروازهای هفتگی با افتخار میزبان شما مسافرین گرامی خواهد بود.

همچنین با ارائه بهترین نرخ پروازی و ساعت پروازی امکان تور لحظه آخری گرجستان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

.

دفتر مرکزی هالی تور