تور مشهد

در این صفحه از وب سایت هالی تور شما فهرستی از به روزترین تورهای مشهد را با بهترین قیمت‌ها مشاهده می‌کنید که به صورت لحظه‌ای ارائه می‌شوند تا نرخ‌ها به صورت کاملا واقعی به کاربران نمایش داده شوند. متقاضیان خرید تور مشهد می‌توانند پس از انجام بررسی‌های لازم نسبت به خرید تور خود اقدام کنند.

تور مشهد از تورهای پرطرفدار می‌باشد و هر ساله افراد بسیاری برای زیارت حرم امام مهربانی ها علی بن الموسی الرضا (ع) سفر می‌کنند.

هالی تور با برقراری پروازهای روزانه در چندین ساعت مختلف به عنوان مجری مستقیم تور مشهد شناخته می‌شود.

تورهای مشهد از طریق هوایی، ریلی و زمینی انجام می‌شود و روزانه پرواز، قطار و اتوبوس‌های زیادی به مقصد مشهد حرکت می‌کنند.

تور مشهد در هالی تور با خدماتی نظیر بلیط رفت و برگشت هواپیما، استقبال فرودگاهی، صبحانه، ناهار و شام (فولبرد) ارائه می‌شود.

هتل‌های مشهد دارای ترانسفر اختصاصی هستند و با رزرو تور مشهد ترانسفرهای اختصاصی هتل در فرودگاه منتظر شما خواهند بود.

در مشهد هتل‌های متعددی از یک تا 5 ستاره وجود دارد که هر یک از آنها به لحاظ موقعیت مکانی نسبت به حرم امام رضا(ع) به لحاظ قیمتی با هم متفاوت هستند. جالب است بدانید شهر مشهد یکی از بهترین شهرهای ایران به لحاظ تنوع هتلی و منطبق با استانداردهای جهانی می‌باشد.

از هتل‌های لوکس مشهد می‌توان به هتل الماس 2، هتل درویشی، هتل قصر طلایی، هتل بین المللی قصر، هتل قصر الضیافه، هتل مدینه الرضا و هتل پدیده شاندیز اشاره کرد و از هتل‌های پرطرفدار و قیمت مناسب مشهد می‌توان هتل اترک، هتل اطلس، هتل جواد، هتل آپارتمان حیات شرق، هتل جواهر شرق، هتل کیانا و هتل آپارتمان بشری را نام برد.

نرخ تور مشهد به دو عامل مهم قیمت بلیط هواپیما و نرخ رزرو هتل بستگی دارد. با خرید تور مشهد از هالی تور می‌توانید بلیط هواپیما و اتاق‌های هتل‌ را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت رزرو نمایید.

دفتر مرکزی هالی تور