جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر ایران می‌باشد که همچون مرواریدی در خلیج فارس می‌درخشد و جذابیت‌های بیشمار این جزیره باعث شده تا گردشگران زیادی را از فاصله‌های دور و نزدیک به سمت خود بکشاند.

هالی تور با برقراری پروازهای چارتری و گارانتی هتل‌های 2 تا 5 ستاره جزیره کیش به عنوان مجری مستقیم تور کیش شناخته می‌شود که در این تورها خدماتی نظیر بلیط رفت و برگشت هواپیما، صبحانه بوفه، ترانسفر استقبال فرودگاهی و گشت جزیره ارائه می‌شود.

تورهای کیش عموماً هوایی انجام می‌شود و روزانه پروازهای متعددی در فرودگاه بین‌المللی کیش توسط ایرلاین‌های زاگرس، ایران ایر، کیش ایر و آتا صورت می‌گیرد.

از هتل‌های لوکس کیش می‌توان به هتل داریوش، هتل کوروش، هتل شایان، هتل ترنج، هتل پانوراما، مارینا پارک و هتل ویدا اشاره کرد و از هتل‌های پرطرفدار و قیمت مناسب کیش می‌توان هتل پارسیان، هتل صدف، هتل سورینت مریم، هتل لیلیوم، هتل گامبرون و هتل هلیا را نام برد.

نرخ تور کیش  به دو عامل مهم قیمت بلیط هواپیما و نرخ رزرو هتل بستگی دارد. با خرید تور کیش از هالی تور می‌توانید بلیط هواپیما و هتل‌ را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت رزرو کنید.

دفتر مرکزی هالی تور