شهر کیش

کیش زیبا

یکی از جزیره‌هایی که در امتداد آبهای نیلگون خلیج فارس از زمان هخامنشیان تا به امروز آرمیده «جزیره زیبای کیش» نام دارد. این جزیره با داشتن سواحل زیبا و رویایی به مروارید خلیج فارس معروف می‌باشد. سنگ ریزه‌های نقره‌ای موجود در سواحل جزیره‌ی کیش با بقایای مرجان‌های دریایی درهم آمیخته و در اثر تابش نور خورشید همچون نگینی در منطقه می‌درخشند. در ادامه با هالی تور همراه باشید...

می‌توان کیش را شهری مدرن با هتل‌ها و دانشگاه‌هایی با رتبه علمی بالا تلقی کرد. در این جزیره هتل‌های بسیار زیبایی منطبق با کیفیت جهانی ساخته شده است که توانسته بسیاری از سفر دوستان را راضی کند. رانندگی در این جزیره همراه با آخرین مدل خودروهای جهان انجام می‌شود و نبود هر گونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابان‌ها تجربه‌ی سفری لوکس و دور از ذهن را به مسافران هدیه می‌دهد و همچنین می‌توان به وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

آب وهوای پاک کیش دارای رتبه چهارم، درصد خالص اکسیژن در جهان می‌باشد. هوای گرم شرجی این جزیره، یاد آور نخل‌های خرما و درختان بومی کهور ایرانی است.

شهر کیش با داشتن مراکز خرید، جاذبه‌های جذاب و دیدنی، تفریحات آبی و ساحلی به شهر توریستی تبدیل شده است.

شهر توریستی کیش به دلیل ماهیت گردشگری که داراست علاوه بر گشت و گذار در شهرهای تاریخی همچون حریره، پایاب و کاریز می‌توان به پارک‌ های ساحلی و تفریحی مانند پارک هنر، ساحل مرجانی، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، باغ وحش، آکواریوم، باغ پرندگان و دلفیناریوم اشاره کرد که در کنار تفریحات آبی، سفر را دلچسب تر کرده است.

غروب بهترین زمانی است که می‌توان «کشتی یونانی» را در ساحلی به همین نام به تماشا نشست. منظره ی بسیار زیبا و خارق العاده‌ی این کشتی بین آب و بناهای اطراف آن هر کسی را برای عکاسی و ثبت لحظات سر ذوق می‌آورد. 

و آن هنگام که به سطح آب‌های آبی خلیج فارس نظاره‌گر می‌شوی رنگ‌های آبی آن چنان زیبایی خاصی را به نمایش می‌گذارند که ساعت‌ها غرق در آن می‌شوی. حس مالکیت این خلیج آبی رنگ، حسی شبیه به غروری وصف نشدنی را به فرد القا می‌کند.

 اگر شما هم می‌خواهید سفری متفاوت را تجربه کنید حتما سری به سایت هالی تور بزنید و در قسمت تور، تور کیش را ثبت نام کنید تا از تمام گشت‌ها و خدمات ویژه توریستی موجود در جزیره کیش بهره‌مند شوید.

به قلم صفورا رستمی فرد

دفتر مرکزی هالی تور