درباره هالی تور

از دیر باز تا به امروز انسان همواره در جست وجوی آرامش بوده است.

در جوامع امروزی که همه درگیر تنش ها و استرس های روزانه هستند کم تر کسی می تواند آرامش را به معنای واقعی کلمه تجربه کند اما سفر  بهترین فرصت برای دور ماندن از زندگی صنعتی است و از این رو آژانس های هواپیمایی با راه اندازی  سیستم های رزرو آنلاین بلیط، هتل و تور انتخاب سفر را بسیار آسان کرده اند.

شرکت هلدینگ هالی تور با بیش از20 سال سابقه ی درخشان در امر سفر توانسته خدمات گردشگری را طی این سال ها با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی به نحو احسن انجام دهد .

شرکت هالی تور با برقراری پروازهای چارتری و سیستمی وهمچنین گارانتی هتل درایران و جهان در ادوار مختلف یکی از پیشتاز های صنعت گردشگری به شمار می آید و طی این سالها با هدف رو به رشد گردشکری الکترونیک و خدمات مختلف سفر به کار خود ادامه داده است. 

تیم حرفه ای و مجرب هالی تور دربیش از 10 شعبه در سراسر ایران، طی24 ساعت شبانه روز و در7 روز هفته در تلاش هستند تا بهترین نرخ ها وبا کیفیت ترین هتل های موجود در جهان را به مسافران ارائه دهند.

شرکت هالی تور با راه اندازی سایت رزرواسیون آنلاین هتل و پرواز و همچنین اطلاع رسانی در مورد جاذبه های گردشگری شهر های جهان ، امکان انتخاب سفری هوشمند را برای رفاه حال مسافران فراهم کرده است.

دفتر مرکزی هالی تور