درباره هالی تور

از دیر باز تا به امروز انسان همواره در جست وجوی آرامش بوده است.

در جوامع امروزی که همه درگیر تنش‌ها و استرس‌های روزانه هستند کم‌تر کسی می‌تواند آرامش را به معنای واقعی کلمه تجربه کند اما سفر بهترین فرصت برای دور ماندن از زندگی صنعتی است و از این رو آژانس‌های هواپیمایی با راه اندازی سیستم‌های رزرو آنلاین بلیط، هتل و تور انتخاب سفر را بسیار آسان کرده‌اند.

هلدینگ هالی تور با بیش از 20 سال سابقه‌ی درخشان در امر سفر توانسته خدمات گردشگری را طی این سال‌ها با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی به نحو احسن انجام دهد و همچنین با داشتن آژانس‌هایی در شهرهای کیش، اصفهان، مشهد، کرمان و تهران با چشم‌ انداز توسعه و گسترش صنعت گردشگری و توریسم آماده خدمات رسانی در سرتاسر ایران به مسافران می‌باشد.

شرکت هالی تور با برقراری پروازهای چارتری وسیستمی و همچنین گارانتی هتل در ایران و جهان در ادوار مختلف یکی از پیشتاز‌های صنعت گردشگری به شمار می‌آید و طی این سالها با هدف رو به رشد گردشکری الکترونیک و خدمات مختلف سفر به کار خود ادامه داده است. 

تیم حرفه‌ای و مجرب هالی تور در بیش از 10 شعبه در سراسر ایران، طی24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در تلاش هستند تا بهترین نرخ‌ها وبا کیفیت‌ترین هتل‌های موجود در جهان را به مسافران ارائه دهند.

شرکت هالی تور با راه اندازی سایت رزرواسیون آنلاین هتل و پرواز و همچنین اطلاع رسانی در مورد جاذبه‌های گردشگری شهر‌های جهان، امکان انتخاب سفری هوشمند را برای رفاه حال مسافران فراهم کرده است.

در شهر اصفهان با "پرستیژتور اصفهان"،  با سه شعبه فعال، در زمینه  خدمات هوایی، مسافرتی و جهانگردی مشغول به کار می‌باشد و توانسته با ارائه خدمت ویژه و قابل رقابت در سطح بین المللی در نصف جهان گام بلند و موفقی در سطح جهانی بردارد.

در شهر مقدس مشهد با نام "ستاره سیاحان شرق" شناخته می‌شود و توانسته است در شرق ایران سهم بسزایی در بهبود کیفی خدمات مورد ارائه صنعت گردشگری زیارتی و سیاحتی داشته باشد.

"طلوع شرق کرمان"مجموعه تحت مدیریت هولدینگ "هالی تور" در استان پهناور کرمان به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری ایران می‌باشد که با توجه به تورسیم داخلی و صنعت چمدانی توریسم بین المللی آغاز به کار نموده است.

دفتر مرکزی هالی تور