ایرباس A220

هواپیمایی ایرباس A220

ایرباس با A220 فامیلی به عنوان یکی از بهترین برندهای جهانی خود را معرفی کرد که این هواپیما با مشارکت 75 درصدی شرکت ایرباس و 25 درصدی دولت کانادا تولید شده است.

این هواپیما دارای یک راهرو با 100 الی 150 صندلی می‌باشد که یکی از کوچکترین هواپیماهای مسافربری جهانی محسوب می‌شود.

راندمان بالا و خطر پایین با ایرباس A220

هواپیما A220 با طراحی 100 الی 150 صندلی برای پروازهای مسیر کوتاه و متوسط طراحی شده است که به لحاظ زیست محیطی کاملاً استاندارد و معتبر می‌باشد.

هواپیماهای  A220 دارای دو طرح جداگانه با نام‌های A220-100 و A220-300 می‌باشد که دارای بیش از 99 درصد قطعه مشترک می‌باشند و به لحاظ درجه بندی خلبانی دارای سطح یکسان هستند.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما

سرعت بالا در رزرو بلیط هواپیما یکی دیگر از مزایای خرید از سایت‌های گردشگری به شمار می‌رود که سایت هالی تور این کار را به خوبی انجام داده است و فقط با چند کلیک ساده می‌توانید از طریق کارت‌های شتاب بلیط هواپیما خود را به راحتی رزرو کنید و بلافاصله بعد از اتمام فرایند خرید، بلیط  به صورت الکترونیک در اختیار شما مسافر گرامی قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های ایرباس A220

ایرباس A220-100 دارای ظرفیت 100 تا 130 مسافر می‌باشد و برای پروازهای مسیر کوتاه طراحی شده است.

 ایرباس A220-300 دارای ظرفیت 130 تا 150 مسافر می‌باشد و برای پراوازهای مسیر کوتاه و متوسط طراحی شده است.

هواپیماهای مسافربری A220 با استفاده از پیشرفته‌ترین ایرودینامیک محاسباتی همراه با قابلیت ابررایانه قرن 21 طراحی شده‌اند.

در این هواپیما از سازه آلومینیومی فوق پیشرفته و کامپوزیت‌های فیبر کربنی استفاده می‌شود و موتور توربوفن PW1500G ساخت شرکت پرت اند ویتنی روی آنها سوار شده است.

این هواپیما با نسبت بای پس 12:1، یکی از بهترین موتورهای توربوفن در جهان شناخته شده و مصرف سوختن آن 25 درصد کمتر از هواپیماهای نسل گذشته است.

این هواپیما به لحاظ آلودگی صوتی و ایجاد آلودگی سوختی نسبت به هواپیماهای نسل گذشته‌اش بسیار کاهش یافته است.

این هواپیما در کلاس خودش به عنوان هواپیمای پر بازده و اقتصادی با آلودگی صوتی پایین شناخته شده است و برای پرواز داخل فرودگاه‌های شهری و حساس به صدا ایده‌آل می‌باشد.

سفر راحت و بدون دغدغه با ایرباس A220

این هواپیما به گونه‌ای طراحی شده است که دارای صندلی‌های پهن و بسیار راحت می‌باشد به گونه‌ای که احساس پرواز با هواپیمای غول پیکر را القا می‌کند.

کابین هواپیما به گونه‌ای طراحی شده است که منجر به تجربه‌ای بی‌نظیر برای مسافران می‌شود.

کنترل این هواپیمای فوق مدرن کم‌ترین شباهت را به مکانیسم‌های قدیمی و دست‌وپاگیر هواپیماهای قدیمی دارد و یک هواپیمای کاملاً دیجیتال است.

سیستم مدیریت پرواز هواپیما به صورت کامپیوتری است که انواع مختلفی از وظایف پرواز را به صورت خودکار انجام می‌دهد.

 این سیستم می‌تواند موقعیت هواپیما را تعیین و با توجه به برنامه‌ی پرواز، مسیری که هواپیما باید بپیماید را محاسبه کند.

دنده‌ها و پدال‌هایی که خلبان برای مانور هواپیما از آن‌ها استفاده می‌کند توسط سیستم کنترل پرواز مدیریت می‌شود.

امکانات ایرباس A220

در ایرباس A220 پنجره‌های بسیار بزرگ به صورت ردیفی در قسمت بالایی کنار کابین قرار گرفته‌اند و زاویه دید مطلوب و نور طبیعی زیادی را فراهم کرده است.

صندلی‌های عریض 18 اینچی هواپیما، فضای بسیار مناسبی برای مسافران فراهم می‌کنند و سطل‌های زباله با بالاترین ظرفیت ذخیره سازی به راحتی قابل دسترسی هستند.

جای بار هواپیما دارای کف تخت پهن و دیواره‌های جانبی عمودی برای چیدمان کارآمد است، که در نتیجه حجم قابل توجهی از بار داخل آن جای می‌گیرد.

دفتر مرکزی هالی تور