ایرباس A320

ویژگی‌های ایرباس A320

ایرباس A320 یکی از بهترین هواپیماهای مسافربری جهان است که دارای ظرفیت صندلی از 100 تا 240 مسافر می‌باشد.

 این هواپیما قابلیت پرواز به سراسر جهان دارد و طبق آمار هر 1.6 ثانیه بلند می شود یا فرود می‌آید.

A320 از گرمای صحرا گرفته تا باندهای یخ زده قطب جنوب یا از محیط‌های شهری با باند کوتاه تا فرودگاه‌هایی با ارتفاع زیاد می تواند مسافران را به هر جایی ببرد.

از زمان معرفی A320،  شرکت‌های و مسافران زیادی پرواز با آن را به هواپیماهای دیگر ترجیح می‌دهند و با وجود گزینه‌های جدید موتور(NEO)، خانواده A320 همچنان گزینه مورد علاقه مسافران و مشتریان است.

این محبوبیت به دلیل صندلی‌های راحت و بی‌نظیر هواپیما است که از کابین و راهروی وسیع برخوردار می‌باشد. این هواپیمایی است که می‌توانید به آن اعتماد کنید و این هواپیمایی می‌باشد که تحولات بزرگی در صنعت مسافربری ایجاد کرده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

با ورود به سایت هالی تور دیگر نیازی به خرید بلیط هواپیما از چندین سایت مختلف نیست. ما قبلاً این کار را با جستجوی صدها پرواز ارزان در مسیرهای مختلف برای شما انجام داده‌ایم تا شما فقط با چند کلیک ساده به تمام پروازهای داخلی و پروازهای خارجی در اقصاء نقاط جهان دست پیدا کنید.

با خرید بلیط هواپیما از سایت هالی تور می‌توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید فیلترهای جستجوی پرواز متناسب با نیاز شما مسافر عزیز تعبیه شده و به ما شما کمک می‌کند تا به راحتی پرواز ارزان مناسب شما را در تاریخ و ساعت مورد نظر پیدا کنید.

در پروازهای خارجی این امکان برای شما عزیزان فراهم شده که پروازهای مستقیم را پیدا کنید که بدون توقف هستند و در زمان برای رسیدن به مقصد صرفه جویی کنید.

ابتکارات ایرباس A320

هواپیمای A320 موفق‌ترین هواپیمای مسافربری است و با تفکر متفاوت و جدید تولید شد. این هواپیما به عنوان اولین هواپیمای غیرنظامی از فناوری فلای بای وایر استفاده کرد و از آن زمان، این فناوری به سامانه هواپیمایی مسافربری اضافه شد.

همچنین   A320از ویژگی منحصر به فرد  Cargo Loading System(CLS)برخوردار است و این تنها هواپیمای تک راهرو می‌باشد که قادر به بارگیری پالت‌ها و کانتینرها را در طبقه پایین است.

همچنین درب انبار بارگیری به سمت بیرون باز می‌شود و سطح انبار صاف می‌باشد که باعث افزایش حجم و تسریع بارگیری می‌شود.

شرکت ایرباس سالانه هزینه‌ای معادل 2.5 میلیارد یورو برای به روزرسانی و ارتقاء خانوادهA320 (شاملA318, A319, A320 and A321) پرداخت می‌کند.

مشخصات ایرباس A320

این هواپیما از دو موتور توربوفن استفاده می‌کند که دارای سرعت 870 کیلومتر بر ساعت می‌باشد و ارتفاع هواپیما 11 متر و طول آن 37 متر و طول بال‌های آن 34 متر است.

کابین‌ هواپیما با جدیدترین فناوری با نور پردازی جذاب، صندلی‌های پهن، پنجره‌های بزرگ(با چشم انداز بدون مانع)، سطل‌های زباله بزرگ و طرح سرویس بهداشتی خاص طراحی شده است.

این هواپیما در دو کلاس پروازی اکونومی و تجاری وجود دارد که دارای 138 صندلی در بخش اکونومی و 12 صندلی در بخش اقتصادی است.

دفتر مرکزی هالی تور