ایرلاین یو اس بنگلا

بهترین ایرلاین‌های بنگلادش

ایرلاین یو اس بنگلا زیر مجموعه هلدینگ The US-BANGLA Group می‌باشد که علاوه بر این ایرلاین بر روی پروژه‌های هوم هالیدیز(Holidays Homes)، دانشگاه گرین(Green University)، بیمارستان و دانشگاه یواس بنگال مدیکال(US-BANGLA Medical) و تولیدی چرم یو اس بنگال(US-BANGLA Leather) فعالیت دارد.

این ایرلاین در سال 2013 میلادی تأسیس شده و پروازهای داخلی‌ خود را را با کد یاتا BS از ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۴ با شعار "پرواز سریع پرواز امن" « Fly Fast Fly Safe» آغاز کرده ‌است.

سایت هالی تور یکی از بهترین سایت‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما می‌باشد و به شما امکان می‌دهند چندین مقصد را وارد کنید و پروازهای مختلف را در چندین تاریخ جستجو کنید.

اگر تاریخ برای سفر شما قابل تغییر باشد، شانس بیشتری برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان قیمت دارید بنابراین شما می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما، تور و هتل را در کمتر از چند ثانیه پیدا کنید.

 اگر وقت دارید، چند وب سایت تامین کننده بلیط هواپیما را بررسی کنید و در نهایت نکته‌ای که سایت هالی تور را از دیگر سایت‌های معتبر بلیط هواپیما متمایز می‌کند ارائه بهترین قیمت‌های بلیط‌های داخلی و بلیط های خارجی در مسیرهای مختلف می‌باشد.

در ابتدا، این شرکت هواپیمایی با دو فروند هواپیمای بمباردیه DASH 8-Q400 آغاز کرد و سومین هواپیما را پس از چند ماه فعالیت خریداری کرد.

کلیه هواپیماهای Q400 دارای 76 صندلی می‌باشند که در یک کابین با موتورهای پروانه‌ای پرسرعت قرار گرفته‌اند و می‌توانند با سرعت 667 کیلومتر در ساعت پرواز کنند.

Q400 سریعترین هواپیمای ملخ دار و یکی از ایمن‌ترین هواپیماها است که هیچ سابقه‌ای در مورد حوادث مرگبار ندارد.

در میان شرکت‌های حمل و نقل بنگلادش، در حال حاضر ایرلاین یو اس بنگلا حداکثر تعداد پرواز را انجام می‌دهد که حدود 50٪ از کل سهم بازار داخلی است.

اولین پرواز بین‌المللی ایرلاین یو اس بنگلا در 15 می 2016 به کاتماندو نپال صورت گرفت و در همین سال، 4 عدد بوئینگ 737-800 به ناوگان هوایی این ایرلاین اضافه شد.

برای راحتی مسافران این هواپیماهای B737-800 توسط 80 صندلی در کلاس تجاری و 156 صندلی در کلاس اقتصادی پیکربندی شده‌اند.

از ماه می 2016 به طور منظم با سه هواپیمای مدرن B737-800 به شهرهای مختلف جنوب آسیا(SAARC)، خاور میانه(GCC) و کشورهای جنوب شرقی آسیا پروازهای یو اس بنگلا گسترش یافت.

پس از آن پروازهایش را به سمت گوانگژو(چین)، دوحه(قطر)، پارو(بوتان)، دبی(امارات متحده عربی) و جده(عربستان) آغاز کرد.

ایرلاین یو اس بنگلا با اجرای سه شعار ایمنی، عملکرد به موقع و راحتی مسافران دارای بالاترین اعتبار در حمل و نقل هوایی بنگلادش است. این ایرلاین دارای عملکرد حدود 98.7٪ پروازهای بدون تأخیر می‌باشد.

دفتر مرکزی هالی تور